Pariisi OM

Meil on heameel teatada, et meie suvine Lorenzi tarbijamäng on ametlikult lõppenud ning soovime veelkord palju õnne kõigile võitjatele!
PS! Võitjate nimekiri on 08.09.2023 seisuga ning võib veel täieneda, kuna kõigi võitjatega pole kontakti saadud.
Lorenz Eesti

Telgi võitjad

Kalev Ruhno
Karolin Krutop
Olga Korneva
Chris Kuusmann
Roman Maksimuk

BBQ grilli võitjad

Tairi Lemmats
Risto Seegel
Uliana Zakirova
Sirly Liivo
Marti Tamm
Pille Lell
Lagle Saar
Merilin Kuuskne

JBL kõlari võitjad

Joanna Mae Cabuyadao
Marika Palu
Ain Aalma
Ave Saal
Triinu Jaakson
Seili Laidmaa
Marko Haidak
Liis Märdin
Tiia Veber
Daima Eesalu
Rustam Zakirov
Siret Rätsepp
Moonika Koit
Aleksei Podžigun

Võrkkiige võitjad

Kristiina Kaldma
Mihkel Mahlapuu
Elo Haljas
Merle Orgmets
Artur Alaküla
Helen Arula
Mart Sokk
Alvar Ottep
Khrystyna Kusmyna
Raimond Morgenson

Joogipudeli võitjad

Vilmar Schiff
Maie Hiiemaa
Vahur Lell
Lauri Patsner
Aimar Päike
Natalja Jurjeva
Priit Matiisen
Vahur Kaart
Irina Dobrõnina
Inga Lomp
Olga Kovalskaya
Renita Suigusaar

Osta RIMI kauplusest vähemalt üks Lorenz Naturals, Pomsticks või Crunchips Wow toode, registreeri ostutšekk

ning võid võita võrkkiige (1 tk), rannareketite komplekti (3 tk), temperatuuri hoidva seljakoti (3 tk), rannalina 100×150 cm (3 tk) või grillitarvikute komplekti (5 tk). Jälgi kampaaniat Facebook lehel Lorenz Snack – World Eesti.

Registreeru siin!

  MeesNaine

  KAMPAANIA REEGLID

  1. Alates 30.07.2024 kuni 12.08.2024 toimub Lorenz tarbijamäng (edaspidi kampaania) Rimi kauplustes, mida korraldab D.T.L. Consumer Products Eesti AS (reg. kood 10407984), asukohaga Masti 17, Tallinn 11911, (edaspidi korraldaja). 

  2. Kampaania auhindadeks on 1 (üks) võrkkiik, 3 (kolm) rannareketite komplekti, 3 (kolm) temperatuuri hoidvat seljakotti, 

  3 (kolm) rannalina 100×150 cm, 5 (viis) grillitarvikute komplekti.

  Kõigil kampaanias osalejatel on võimalik võita ainult 1 (üks) auhind. 

  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kampaanias võivad osaleda kõik ostu sooritanud ning kampaania reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud füüsilised isikud.

  4. Kampaania auhindade võitmiseks tuleb kampaanias osalejal osta  vähemalt 1 (üks) Lorenz Naturals, Pomsticks või Crunchips Wow kaubamärgi toode, milleks on:

  4017100722004 LORENZ POMSTICKS kartulisnackid paprikaga 100g

  4018077721038 LORENZ POMSTICKS kartulisnackid hapukoorega 100g

  4018077721779 LORENZ POMSTICKS kartulisnackid tšilliga 100g

  4018077000928 LORENZ NATURALS kartulikrõpsud Vahemere ürtidega100g                                 

  4018077712593 LORENZ NATURALS kartulikrõpsud Balsamico äädikaga 100g

  4018077711893 LORENZ NATURALS kartulikrõpsud rosmariiniga 100g

  4018077712999 LORENZ NATURALS kartulikrõpsud meresoola-pipra 100g

  4018077822094 LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 

  4018077822018         LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g           

  Pärast ostu sooritamist tuleb registreerida ostutšekk kampaanialehel www.lorenz.ee. Kampaanias osalemiseks peab Lorenzi vastav toode olema arusaadavalt ja nähtavalt märgitud RIMI 30.07-12.08.2024 kuupäevaga ostutšekil. Registreeritud ostutšekk tuleb alles hoida kuni kampaania lõpuni. Kui ostutšekil ei ole märgitud tootenimetusi, peab loosis osaleja ostu tõestamiseks hoidma alles ka kampaaniamärgistusega toodete pakendid (juhul kui need on vastavalt markeeritud). Registreerimine kampaanialehel on tasuta. Kampaanialehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kehtestatud kõikide kampaania tingimustega. 

  5. Ühte ostutšekki arvestatakse www.lorenz.ee lehel registreerides ühe korra. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitu korda, arvestatakse loosimistes esimest registreeringut. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitme inimese poolt, siis käsitletakse seda pettusena ning pettuses osalejad diskvalifitseeritakse loosimiselt.

  6. Kõik kampaania auhinnad loositakse välja 26.08.2024. 

  7. Kõikide võitjate nimed avaldatakse internetis aadressil www.lorenz.ee hiljemalt 26.09.2024. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust e-maili teel. Suuremate auhindade võitjad saavad auhinnad kätte D.T.L. Consumer Products Eesti AS kontorist (asukoht: Masti 17, Tallinn) hiljemalt 30 tööpäeva pärast võitja avalikustamist võitnud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi esitamisel. 

  8. Korraldajal on õigus jätta võitjatele AUHINNAD üle andmata juhul, kui: auhinna võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, – võitja ei ole alles hoidnud selgelt loetavat ja arusaadavat ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, – võitja ei ole hiljemalt 60 päeva jooksul alates aadressil www.lorenz.ee tema, kui võitja nime avalikustamist, avaldanud korraldajale soovi auhinda vastu võtta, – võitja ei ole korraldajalt auhinda vastu võtnud hiljemalt 26.11.2024. 

  9. Korraldajalt AUHINDADE vastuvõtmist loetakse võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja teistel üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata. 

  10. Korraldajalt AUHINDADE vastuvõtmist loetakse võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja teistel üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata. 

  11. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, D.T.L. Consumer Products Eesti AS töötajad ega pereliikmed.

  12. Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud AUHINDU ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjatele auhinna maksumust rahas. Kampaania korraldajal on õigus auhind asendada teise samaväärse auhinnaga. Korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada vastavalt oma soovile. Kampaania perioodi lühendamine ja pikendamine tehakse teatavaks www.lorenz.ee. 

  13. AUHINDADE võitjatele üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustikus sätestatud korras ja tähtaegadel. 

  14. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil registreerimise mittetähtaegne kohalejõudmine/kohale jõudmata jäämine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, mille osaleja on registreerides kontaktiks jätnud jne), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest. 

  15. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel. 

  16. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadustikule. 

  17. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “LORENZ KAMPAANIA tarbijamäng” D.T.L. Consumer Products Eesti AS´ile aadressil Masti 17, 11911 Tallinn. Kampaania lisainfo telefonil +372 6398970 tööpäeviti 9:00–16:00. Pretensioonide lahendamise tähtaeg on kuni 26.12.2024 ning neile vastatakse 5 tööpäeva jooksul.

  18. Käesoleva tarbijamängu reeglid on kinnitatud D.T.L. Consumer Products Eesti AS juhatuse otsusega.