REGISTREERU

Osta 3 (kolm) ükskõik millist LORENZ`i toodet, registreeri ostutšekk ning võida sõiduauto (CITROЁN C3 PureTech 82 Feel väärtusega 13 500 eurot) ning sõiduauto täis snäkke!

Lisaks loosime iga nädal välja kolm LORENZ`i NÄDALA AUHINDA. Kokku läheb loosi 1 LORENZ`i PEAAUHIND – SÕIDUATO CITROЁN C3 PureTech 82 Feel ja 57 LORENZ`i NÄDALA AUHINDA!

Registreerimine on läbi ning võitja loositakse Raadio Star FM otse-eetris

15.09.2017 kell 08.30

KAMPAANIA REEGLID

KLIKKA JA LOE

1. Alates 01.05.2017 kuni 10.09.2017 toimub LORENZ`i tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab D.T.L. Consumer Products Eesti AS (reg. kood 10407984), asukohaga Regati pst 1- I korpus, 11911 Tallinn (edaspidi korraldaja).

2. Kampaania peaauhinnaks on kampaanias osalejate vahel väljaloositav SÕIDUATO CITROЁN C3 PureTech 82 Feel, (edaspidi LORENZ`i PEAAUHIND) ning 57 LORENZ`i nädala auhinda (edaspidi LORENZ`i NÄDALA AUHIND komplekt). LORENZ`i PEAAUHINNAKS on SÕIDUATO CITROЁN C3 PureTech 82 Feel (manuaal, 60kW/82hj/1199 cm³, bensiin) väärtusega 13 670 eur ning snäkivalik väärtusega 290 eur. PEAAUHINNA ostmise kulud katab D.T.L Consumer Products Eesti AS. LORENZ`i NÄDALAAUHIND nr.1 on kast LORENZ`i tooteid väärtusega 13 eur ning grillitarvete komplekt väärtusega 9 eur , mida loositakse igal nädalal välja 1 (üks) komplekt. LORENZ`i NÄDALAAUHIND nr. 2 on kast LORENZ`i tooteid väärtusega 13 eur ning veiniavaja komplekt väärtusega 9 eur, mida loositakse igal nädalal välja 1 (üks) komplekt. LORENZ`i NÄDALAAUHIND nr. 3 on kast LORENZ`i tooteid väärtusega 13 eur ning jalgpall väärtusega 9 eur, mida loositakse igal nädalal välja 1 (üks) komplekt. Kokku on auhinnafond 15 230 eurot.

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kampaanias võivad osaleda kõik ostu sooritanud ning kampaania reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud füüsilised isikud

4. Kampaania auhinnaks oleva LORENZ`i PEAAUHINNA JA LORENZ`i NÄDALA AUHINNA võitmiseks tuleb kampaanias osalejal osta 3 (kolm) ükskõik millist Lorenz katuskaubamärgi all esindatud toodet, milleks on:
LORENZ CRUNCHIPS kartulikrõpsud juustu-sibulaga 150g
LORENZ CRUNCHIPS kartulikrõpsud paprikaga 150g
LORENZ CRUNCHIPS kartulikrõpsud soolaga 150g
LORENZ LUNCH CLUBS soolakreeker 180g
LORENZ maapähkel Crustics BBQ 110g
LORENZ maapähkel Crustics Western Style 110g
LORENZ maapähkel Crustics hapukoore-sibula 110g
LORENZ maapähkel Crustics Nacho-Cheese 110g
LORENZ maapähklid Nic Nac’s grillimaitselise krõbekattega 110g
LORENZ maapähklid NIC-NACS krõbekattega 125g
LORENZ maapähklid NIC-NACS krõbekattega 40g
LORENZ maapähklid wasabimaitselise kattega 100g
LORENZ NATURALS kartulikrõpsud Balsamico äädikaga 100g
LORENZ NATURALS kartulikrõpsud meresoola-pipra 100g
LORENZ NATURALS kartulikrõpsud parmesaniga 100g
LORENZ NATURALS kartulikrõpsud rosmariiniga 100g
LORENZ NATURALS klassikalised kartulikrõpsud 100g
LORENZ NATURALS kartulikrõpsud Parmesani juustuga 100g
LORENZ PARTY CLUBS soolased küpsised 150g
LORENZ POMSTICKS kartulisnäkid hapukoorega 100g
LORENZ POMSTICKS kartulisnäkid paprikaga 100g
LORENZ POMSTICKS kartulisnäkid soolaga 100g
LORENZ POMSTICKS kartulisnäkid juustuga 100g
LORENZ SALTLETTS soolakringlid 150g
LORENZ SALTLETTS soolakõrsik 125g
LORENZ SALTLETTS soolakõrsik 150g
LORENZ SALTLETTS soolakõrsik 75g
Pärast ostu sooritamist tuleb registreerida ostutšekk kampaanialehel www.lorenz.ee. Kampaanias osalemiseks peavad kõik kolm toodet olema korraga märgitud ühel ostutšekil. Registreeritud ostutšekk tuleb alles hoida kuni kampaania lõpuni. Kui ostutšekil ei ole märgitud tootenimetusi, peab loosis osaleja ostu tõestamiseks hoidma alles ka kampaaniamärgistusega toodete pakendid. Registreerimine kampaanialehel on tasuta. Kampaanialehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kehtestatud kõikide kampaania tingimustega.

5. Ühte ostutšekki arvestatakse www.lorenz.ee lehel registreerides ühe korra. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitu korda, arvestatakse loosimistes esimest registreeringut. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitme inimese poolt, siis käsitletakse seda pettusena ning pettuses osalejad diskvalifitseeritakse loosimiselt.

6. Ajavahemikul 08.05 – 11.09.2017 loositakse iga nädala esmaspäeval eelmisel nädala seisuga kampaanias osalejate vahel välja kolm LORENZ`i NÄDALA AUHINDA. LORENZ`i NÄDALA AUHINDADE loosimises osalevad kõik kampaania reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud füüsilised isikud, kes on registreerunud end lehel www.lorenz.ee loosimisele eelneval pühapäeval (loosimistes osalevad kõik kampaania perioodil korrektselt registreerinud osalejad).

7. Kõik LORENZ`i NÄDALA AUHINNA loosimisel osalenud ostutšekid osalevad ka LORENZ PEAAUHINNA loosimisel. LORENZ NÄDALA AUHINDADE võitjad selgitatakse elektroonilisel loosimisel. LORENZ PEAAUHIND loositakse välja 15.09.2017 raadio Star FM otse-eetris fortuuna kaasabil.

8. LORENZ`i PEAAUHINNA ja LORENZ`i NÄDALA AUHINNA võitjate nimed avaldatakse internetis aadressil www.lorenz.ee hiljemalt loosimisele järgneval kolmandal tööpäeval. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust e-maili teel. LORENZ`i NÄDALA AUHINNA või LORENZ`i PEAAUHINNA võitja saab auhinna kätte D.T.L. Consumer Products Eesti AS kontorist (asukoht: Regati pst 1, Tallinn) alates 10.05.2017 tööpäeviti kell 09:00–16:00 võitnud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi esitamisel või mõnes teises võitjaga kokku lepitud kohas. PEAAUHINNA võitjal on kohustus säilitada võiduauto kujundus kuni 01.10.2018.

9. Korraldajal on õigus jätta võitjale LORENZ`i NÄDALA AUHIND või LORENZ`i PEAAUHIND üle andmata, juhul kui: – võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, – võitja ei ole alles hoidnud selgelt loetavat ja arusaadavat ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, – võitja ei ole hiljemalt 60 päeva jooksul alates aadressil www.lorenz.ee tema, kui võitja nime avalikustamist, avaldanud korraldajale soovi auhinda vastu võtta, – võitja ei ole korraldajalt auhinda vastu võtnud hiljemalt 15.11.2017.

10. Korraldajalt LORENZ`i PEAAUHINNA või LORENZ`i NÄDALA AUHINNA vastuvõtmist loetakse võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja teistel üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

11. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, D.T.L. Consumer Products Eesti AS töötajad ega pereliikmed ning VEHO EESTI AS töötajad ja pereliikmed.

12. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud LORENZ`i PEAAUHINDA või LORENZ`i NÄDALA AUHINDA ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Kampaania korraldajal on õigus auhind asendada teise samaväärse auhinnaga. Korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada vastavalt oma soovile. Kampaania perioodi lühendamine ja pikendamine tehakse teatavaks www.lorenz.ee.

13. LORENZ`i PEAAUHINNA ja LORENZ`i NÄDALA AUHINNA võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustikus sätestatud korras ja tähtaegadel.

14. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil registreerimise mittetähtaegne kohalejõudmine/kohalejõudmata jäämine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, mille osaleja on registreerides kontaktiks jätnud jne), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

15. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

16. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadustikule.

17. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “LORENZ AUTOKAMPAANIA tarbijamäng” D.T.L. Consumer Products Eesti AS´ile aadressil Regati pst 1, 11911 Tallinn. Kampaania lisainfo telefonil +372 6398970 tööpäeviti 9:00–16:00. Pretensioonide lahendamise tähtaeg on kuni 29.09.2017 ning neile vastatakse 3 tööpäeva jooksul.

18. Käesoleva tarbijamängu reeglid on kinnitatud D.T.L. Consumer Products Eesti AS juhatuse otsusega